Info patsiendile

Silmaarsti ja kirurg­-uroloogi vastuvõtt toimub Eesti Haigekassa lepingu alusel ning pöördumiseks on vajalik eelnev registreerimine:

Silmaarsti vastuvõtt Tartus Raatuse Kliinikus (Raatuse 77), registreerimine E,N 8.00-16.00.Üle nädala reedel ja laupäeval 08.-12.00  tel: 7351374  või veebilehelt püsivalt : https://www.veebiregistratuur.ee/#/43/

Silmaarsti ja kirurg-uroloogi vastuvõtt Jõgeval aadressil Piiri 4, registreerimine E-N 8.00-15.00,Reedel 09.00-16.00 Tel: 77 66 243

Silmaarsti vastuvõtt Põltsamaal, aadressil Lossi 47. Vastuvõtule registreerimine tel: 7751453 vastuvõtu ajal E ja T 09.00-16.00 ning E,N  kell 8-15 Raatuse Kliiniku registratuuri numbril 7351374.

 Saatekiri

Silmaarsti vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Kirurg ­ uroloogi vastuvõtule registreerimiseks on vajalik perearsti või teise eriarsti saatekiri. Juhul, kui Eesti Haigekassas ravikindlustatud patsiendil puudub nõutav saatekiri või ta soovib tervishoiuteenust väljaspool ravijärjekorda, on võimalik pöörduda eriarsti poole, tasudes kogu teenuse eest ise. Tasuliste teenuste hinnakiri on haigekassa hinnakiri koefitsiendiga 2,0.

Eriarsti poole pöördumiseks ei ole saatekirja vaja ka eraõiguslikus kindlustusseltsis ravikindlustatud isikul.

Vastuvõtule tulles palume kaasa võtta:

  • isikut tõendav pildiga dokument (pass / ID kaart / juhiluba)
  • kirurg-uroloogi vastuvõtu korral perearsti saatekiri
  • visiiditasu 5 € (tasuda saab ainult sularahas)

Visiiditasu

Visiiditasu on 5 € (tasuda saab ainult sularahas)

Viisiditasust on vabastatud:

  1. Alla 2 aastased lapsed
  2. Rasedad alates 12.­ndast rasedusnädalast vastava tõendi ettenäitamisel

Kroonilistelt haigetelt, kes on tagasikutsutud, võetakse visiiditasu üks kord kvartalis.

Registreeritud vastuvõtu tühistamine

Registreeritud vastuvõtule mitteilmumisest tuleb ette teatada vähemalt 24 tundi enne vastuvõtu aega. Etteteatamise kohustuse täitmatajätmisel on järgmisel visiidil visiiditasu suurus kahekordne. Kahele registreeritud visiidile mitteilmumise korral registreeritakse patsient uuesti vastuvõtule alles pärast võlgnevuste tasumist.